Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

 

Wczasowisko Międzywodzie

Adres obiektu Kasztanowa 7, 72-415 Międzywodzie
 

Dodaj opinię
 


 


Pokaż opinie dotyczące cech:
 


 

 

Opinie 1-3 z 3

 
 

zadowolone turystki z Krakowa
Dodano: 2017-07-03
Pobyt od: 2017-06-19 do 2017-06-27 IP: xx.179.33.21
 
 
    

Popieram opinię Pana Marka i zastanawiam się dlaczego w poniższych negatywnych opiniach Pani "oburzonej" i Pana Marcina zawarte są same kłamstwa. Mogę się tylko domyślać, że wynika to z ich kultury osobistej po zachowaniu jakie zaprezentowali /byłam obecna w czasie ich przyjazdu i wyjazdu/ i po tym jak się odgrażali nie wiem dlaczego mnie to dziwi. Chciałam powiedzieć, że nie byłam jeszcze w miejscu gdzie tak dba się o czystość, domki są drewniane jak każdy widzi i nie jest to budownictwo nowoczesne więc tez nie dziwne jest że nie są wyposażone w nowoczesne meble z Ikei. Każdy domek jest czysty do przesady i wyposażony naprawdę we wszystko co potrzebne jest aby spędzić kilka dni w pięknym otoczeniu zieleni. Przed każdym domkiem stół i ławy aby posilać się na świeżym powietrzu, więc jazda na rowerze nie jest wskazana, ale jeśli ktoś nie może tego zrozumieć to nic dziwnego. Plac zabaw dla młodszych dzieci,należałoby dostosować wiek swoich pociech aby mogły skorzystać ze sprzetu przeznaczonego zgodnie z wiekiem. Parking dostępny, ale nie pod domkiem na trawie to chyba oczywiste. Jesli ktoś przyjeżdża jak do swojej posiadłości to nic dziwnego, że regulamin "wczasowiska" go dziwi i później wypisuje niestworzone rzeczy. Byłam, mieszkałam i polecam wszystkim którzy w środku miasteczka chcą poczuć się jak w "Bajce" Właściciele przyjaźni i pomocni w każdej sprawie i co ważne bardzo blisko do centrum gastronomicznego i na plażę. Opisy domków i zdjęcia oddają rzeczywistość w 100% a nawet jeszcze więcej, ja byłam mile zaskoczona i na pewno jeszcze tu wrócę.


 
 

Marek
Dodano: 2017-06-28
Pobyt od: 2017-06-25 do 2017-06-27 IP: xx.179.33.21
 
 
   

Super klimatyczne miejsce, jedyne w swoim rodzaju i nie zgadzam sie z opiniami osób , które wyraziły sie krytycznie....chyba mieli zły dzień, lub szukali pretekstu aby nie zapłacić za nocleg, a takich nie brakuje, i totalna bzdura jest to, że nie ma miejsca na auto, wystarczy zapytać gdzie mamy postawić swój pojazd i po kłopocie...:) domki czyste i pachnace drzewem, kuchnia dostepna i czysta, a podwórko wyposażone w mini plac dla dzieciaczków, a Radośnia jest bajeczna. polecam kazdemu kto chce wypocząć w klimatycznym miejscu,a nie szukać kwadratowych jaj....:) tak jak jedna para z rowerami, gdzie śmieli wmawiac gospodarzom , że oni tu zrobia serwis rowerowy....:) i nikt im nie bedzie mówił co im wolno, a co nie...:) no normalinie mnie rozbawili ci pseudo "serwisanci" rece opadaja jak sie ma z takimi pseudo wczasowiczami do czynienia...:) ..he he jeszcze naprawiałem po nich TV bo go rozkodowali...:)A właściciele musza być stanowczy, aby im goście na głowe nie włazili, przecież to ich teren i zasady...:)


 
 

Oburzona zachowaniem obsługi !!!
Dodano: 2017-06-26
Pobyt od: 2017-06-24 do 2017-06-25 IP: xx.254.129.222
 
 
    

Przestrzegamy wszystkich którzy chcieliby kiedykolwiek tam przyjechać .Przed wpłata za pobyt wszystko pięknie zgodnie z opisem darmowe lizaczki na przywitanie i zapewnieniem pani raczej nie milej pracownicy ośrodka ze wszystko jest super i nigdzie takiego komfortu nie ma. A pod wieczór .....po wpłacie za wakacje pełnej kwoty z parkingiem i opłata klimatyczna zaczyna się prawdziwy regulamin i oblicze wakacji brak parkingu , placu zabaw tylko na pokaz , zakaz wjazdu na trawnik rowerów itp.poniewaz sie trawa ugniata , wiszacy koszyk tzw hustawka tylko na pokaz brak skorzystania przez dzieci .Koszt sprzatania ukryty 100 zł poinformowano nas w dniu przybycia -ogólnie nic nie wolno ! Domki nie przystosowane do użytku z dziećmi brudne i z zapaszkiem niebezpieczne schidy niczym nie zabezpieczone.Brak kultury i obycia sie z klientem wszelkie nakazy i zakazy .Szczerze NIE polecam ! po 1 dobie szybko wyjechaliśmy tak zakończył się nasz pobyt w tak zwanym "apartamencie " w Wczadowisku


Opinie 1-3 z 3

 

Dodaj wpis do księgi gości

 

Obiekt polecam na wyjazdy:

 


Oceń standard lokalu wg kryteriów:

 
12345Nie dotyczy
Czystość:*
Jakość do ceny:*
Lokalizacja:*
Obsługa:*
Wyposażenie:*
Wyżywienie:*
Zgodność z ofertą:*
 


Szczegóły wpisu:

  • Od: do:
 
 
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie