Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl
 
od 3 września w Noclegi.pl
 
ZOBACZ NOWĄ STRONĘ »

 

 

Wczasowisko Międzywodzie

Adres obiektu Kasztanowa 7, 72-415 Międzywodzie
 

Dodaj opinię
 


 


Pokaż opinie dotyczące cech:
 


 

 

Opinie 1-3 z 3

 
 

zadowolone turystki z Krakowa
Dodano: 2017-07-03
Pobyt od: 2017-06-19 do 2017-06-27 IP: xx.179.33.21
 
 
    

Popieram opinię Pana Marka i zastanawiam się dlaczego w poniższych negatywnych opiniach Pani "oburzonej" i Pana Marcina zawarte są same kłamstwa. Mogę się tylko domyślać, że wynika to z ich kultury osobistej po zachowaniu jakie zaprezentowali /byłam obecna w czasie ich przyjazdu i wyjazdu/ i po tym jak się odgrażali nie wiem dlaczego mnie to dziwi. Chciałam powiedzieć, że nie byłam jeszcze w miejscu gdzie tak dba się o czystość, domki są drewniane jak każdy widzi i nie jest to budownictwo nowoczesne więc tez nie dziwne jest że nie są wyposażone w nowoczesne meble z Ikei. Każdy domek jest czysty do przesady i wyposażony naprawdę we wszystko co potrzebne jest aby spędzić kilka dni w pięknym otoczeniu zieleni. Przed każdym domkiem stół i ławy aby posilać się na świeżym powietrzu, więc jazda na rowerze nie jest wskazana, ale jeśli ktoś nie może tego zrozumieć to nic dziwnego. Plac zabaw dla młodszych dzieci,należałoby dostosować wiek swoich pociech aby mogły skorzystać ze sprzetu przeznaczonego zgodnie z wiekiem. Parking dostępny, ale nie pod domkiem na trawie to chyba oczywiste. Jesli ktoś przyjeżdża jak do swojej posiadłości to nic dziwnego, że regulamin "wczasowiska" go dziwi i później wypisuje niestworzone rzeczy. Byłam, mieszkałam i polecam wszystkim którzy w środku miasteczka chcą poczuć się jak w "Bajce" Właściciele przyjaźni i pomocni w każdej sprawie i co ważne bardzo blisko do centrum gastronomicznego i na plażę. Opisy domków i zdjęcia oddają rzeczywistość w 100% a nawet jeszcze więcej, ja byłam mile zaskoczona i na pewno jeszcze tu wrócę.


 
 

Marek
Dodano: 2017-06-28
Pobyt od: 2017-06-25 do 2017-06-27 IP: xx.179.33.21
 
 
   

Super klimatyczne miejsce, jedyne w swoim rodzaju i nie zgadzam sie z opiniami osób , które wyraziły sie krytycznie....chyba mieli zły dzień, lub szukali pretekstu aby nie zapłacić za nocleg, a takich nie brakuje, i totalna bzdura jest to, że nie ma miejsca na auto, wystarczy zapytać gdzie mamy postawić swój pojazd i po kłopocie...:) domki czyste i pachnace drzewem, kuchnia dostepna i czysta, a podwórko wyposażone w mini plac dla dzieciaczków, a Radośnia jest bajeczna. polecam kazdemu kto chce wypocząć w klimatycznym miejscu,a nie szukać kwadratowych jaj....:) tak jak jedna para z rowerami, gdzie śmieli wmawiac gospodarzom , że oni tu zrobia serwis rowerowy....:) i nikt im nie bedzie mówił co im wolno, a co nie...:) no normalinie mnie rozbawili ci pseudo "serwisanci" rece opadaja jak sie ma z takimi pseudo wczasowiczami do czynienia...:) ..he he jeszcze naprawiałem po nich TV bo go rozkodowali...:)A właściciele musza być stanowczy, aby im goście na głowe nie włazili, przecież to ich teren i zasady...:)


 
 

Marcin.
Dodano: 2017-06-26
Pobyt od: 2017-06-24 do 2017-06-25 IP: xx.254.128.225
 
 
 

Zdecydowanie nie polecam. Pani która to obsługuje jest miła do czasu wzięcia kasy a potem zaczyna robić pod górkę. Teren bardzo ciasny niema gdzie auta ustawic mimo że pobierają opłatę za wjazd. Domy stare z kronikami i pajęczynami chyba sprzed wojny ze swoistym zapachem wszechobecnej starzyzny. Pod prysznicem grzyb a słuchawkę trzeba w zębach trzymać bo nawet uchwytu na nią niema. Teren nie przyjazny dla dzieci ani dla dorosłych ponieważ za płotem młuci czeskie wesołe miasteczko. Po jednej nocy zwinelismy się z dziećmi do sąsiedniej wioski wynajmując samodzielny nowy domek bez swoistego smrodku. Polecam wszystkim ktorzy zbierają starzyzne i lubią jej otoczenie wśród zgiełku wiecznie chalasujacego wesołego miasteczka.


Opinie 1-3 z 3

 

Dodaj wpis do księgi gości

 

Obiekt polecam na wyjazdy:

 


Oceń standard lokalu wg kryteriów:

 
12345Nie dotyczy
Czystość:*
Jakość do ceny:*
Lokalizacja:*
Obsługa:*
Wyposażenie:*
Wyżywienie:*
Zgodność z ofertą:*
 


Szczegóły wpisu:

  • Od: do:
 
 
Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie